Spyke

Replies

czech

Comment on

Je tu někdo?

Ano, přišel jsem z Redditu, který bych rád nahradil. Myšlenka Fediversu je mi sympatická. Lemmy zatím vypadá nadějně a přejít z Lemmy na Reddit je určitě jednodušší než z Twitteru na Mastodon.