Spyke

Replies

Comment on

Migracije iz reddita

Reply in thread

To je res, ampak jaz ne bom uporabljal reddita brez njih ali old.reddit.com spletne strani. Uradna aplikacija je drek, slabo je organizirana, preveč reklam in ne funkcionira predvajanje posnetkov.

You reached the end