A nas je kaj slovencev tu?
Če se potrudim, da kaj objavljam bo to kdo videl? Bo kdo kdaj komentiral, reagiral?
Če se potrudim, da kaj objavljam bo to kdo videl? Bo kdo kdaj komentiral, reagiral?
Vsi vemo da so naši vlaki zmeraj pozni. Je kdo šokiran da smo najslabši v srednji Evropi? Pa še delite svoje slabe izkušnje z vlaki.
Lets keep all the diss. here https://lemmy.world/post/183279
Unfortunately only in SI language
If you have a GSM modem (or an old phone) to create hotspot, you can get (options):
(+2€ for the SIM card)
How to do it - https://www.hot.si/english.html