Spyke

pa tudi to da vsti tisti boti ki pomagajo moderirat ne morejo delovati brez API, kar pomeni da je vsa moderacija prepuscena na prostovoljce

2

To je res, ampak jaz ne bom uporabljal reddita brez njih ali old.reddit.com spletne strani. Uradna aplikacija je drek, slabo je organizirana, preveč reklam in ne funkcionira predvajanje posnetkov.

4

Upam da se prime, samo ne v isti obliki. Tistih low effort meme in ponavljanja ene in iste fore tudi če ni.

2
NoiseColorreply
lemmy.world

Bral sem, da so reddit admini že prevzeli vsaj en kanal, ki je bil del blackouta in ga vzpostavili nazaj. Preprosto so zamenjali moderatorje :)

1
NoiseColorreply
lemmy.world

Stavim, da se bodo na koncu vdali. Sicer je ta Lemmy zanimiv ampak rabi resno UX dodelavo.

1

UI je res (zaenkrat) nekoliko neprivlačen, je pa koncept veliko bolj “privlačen” :)

2
NoiseColorreply
lemmy.world

Misliš, da bojo samo zamenjal mode in odprli nazaj vse kanale? Me prav zanima kaj bi se zgodilo v takem primeru.

2

ti modi (tudi ce jih zamenjajo) so ljudje prostovoljci, ki pa nevem ce bodo pripravljeni nadaljevati z delom po tem kar se je zgodilo

2

You reached the end

Migracije iz reddita | Spyke