Tonight, our long-range sanctions again reached the Moscow region: for the second time in a week, the Moscow Oil Refinery was hit. — Zelenskyy
Цієї ночі наші далекобійні санкції знову дійшли до Московського регіону: вдруге за тиждень уражено Московський нафтопереробний завод. Також були уражені цілі в Ростовському регіоні та на тимчасово окупованих територіях України. Цілком справедлива відповідь на російські удари по наших містах і громадах та ще один важливий результат роботи наших воїнів по об’єктах, які забезпечують російську воєнну машину. Дякую нашим Силам оборони та безпеки України за спільну роботу – СБУ, СБС, ССО, ГУР, нашій ракетній бригаді за влучність. Цими днями всі наші партнери відзначали влучність і дієвість наших мідлстрайків та далекобійних санкцій. Час цю війну завершувати, і Росія має зробити необхідні кроки в дипломатії.
View original on sopuli.xyz
176
Comments11
well done! keep at it, fuck Russia
Calling it 'sanctions' is great.
That giant "lid" flipping in air. Very impressive.
Perfect.
Most epic "turret" toss ever. I'm in awe 🤩
"And tank 17 Is the best yet, with 40 meters elevation! VFFERY IMPRESSIVE!"
-Project Farms
Wow that's going to be hard for the Ruzzians to ignore.
Try hiding every single bloody embarrassment Putin.
Don't wanna be a firefighter in Russia.