Spyke

Replies

hungary

Comment on

Hogy jön be nektek a Lemmy?

szintén bejön, hiánypótló a reddites idők utánra (én szintén pihentetem). andoidra nincs rálátásom, iOS-en a wefwef-et néztem először, aztán testflight alatt végül a memmynél kötöttem ki, azóta is azt használom. ahogy egyre több community jön létre, nekem teljes mértékben kiválthatja a redditet.

mastodon is teljes egészében leváltotta nálam a twittert, bár azt túlzásba nem viszem.

nem mondanám, hogy a fediverse megoldana mindent, ami gond ma a nettel, de ennél jobb alkalom nem volt még, hogy a decentralizált teret nyerjen a nagyok Meta/Twitter/Reddit rovására.

You reached the end