Spyke

Replies

serbia

Comment on

Protest studenata medicine: Traže plaćeno stažiranje

Reply in thread

Slažem se, pogotovo što je obavezna, makar u državnim ustanovama bi trebala da bude plaćena. Ali mislim da će onda biti manje mogućih mesta a više studenata pa će biti skakanja preko drugih da bi upao na plaćenu praksu. Nije tako jednostavan problem.

Na temu tvoje drugarice, ona je morala da odradi praksu, radno mesto nakon toga je samo bonus. I takođe - obećanje ludom radovanje, ako nema nekog potpisa onda nije ni trebala da se nada da će ispuniti.

You reached the end