Spyke

Aleksandar Vučić: Bio sam u "Ribnikaru", fotografija nije lažna

Vučić je rekao da je celu stranicu teksta u knjizi žalosti u OŠ „Vladislav Ribnikar“ onog dana kada je prisustvovao ponovnom uspostavljanju leta Er Srbije za Čikago i naveo da ga je u školi fotografisao šef njegovog obezbeđenja.

Ovo me podseca na americku decu kada se svadjaju u filmovima, gde jedan konstantno prica "na-ah" a drugi "ah-uh"... Nivo diskusije u nasoj politici je tragican, a pogotovo zbog situacije koja se nalazi iza cele ove polemike.

https://n1info.rs/vesti/aleksandar-vucic-bio-sam-u-ribnikaru-fotografija-nije-lazna/Open linkView original on lemmy.world

Ма чак и да је права слика

Шта нацији значи кад ти, као председник који треба да будеш ту у таквим моментима, као подршка народу, изабереш да одеш неко рандом поподне после 10 дана кад нема никог? Битно да зна да објашњава како се граде путеви и користе респиратори, то му је у опису радног места

3

You reached the end

Aleksandar Vučić: Bio sam u "Ribnikaru", fotografija nije lažna | Spyke