Comment on
Space Karen's fans be like
both are not mutually exclusive
Comment on
Space Karen's fans be like
both are not mutually exclusive
Comment on
Turns out, I wanted a tiled window manager all along
Reply in thread
Nice idea!
Comment on
The sludge
Dark
Comment on
Bardzo dużo botów reklamowych zarejestrowanych na szmer
Post na ten temat na ![email protected] https://lemmy.sdf.org/post/2118056
Comment on
Is DNS Bloat too?
Reply in thread
Always have a few paperstickers with My favourite webpages.
Comment on
Like I get there are several reasons people remain. It just feels kinda weird to listen to a podcaster or youtuber go off on twittter, yet they still use twitter exclusively.
So true!!
Comment on
*Permanently Deleted*
Reply in thread
Very american thing.
Comment on
*Permanently Deleted*
Weirdo. You waste your time.
Comment on
Switching back to Linux. For good.
DNF is as easy as APT. Now many distros start to use wayland by default Thanks to great Improvement with stability.
Comment on
Google pulls the plug on uBlock Origin, leaving over 30 million Chrome users susceptible to intrusive ads
Reply in thread
They are not independent. It all soft fork. Everything depends on firefox. If firefox die all the forks will die with too.
Comment on
In "This Week in KDE Apps": Optilmage's first release; Itinerary's re-design; how Karp, KDE's new PDF designer, has improved its performance; the upcoming KDE Gear ⚙️ 24.12 release; and more.
I am waiting for Karp to be available widely in many repos.
Comment on
A story in two rules
I don't know who was him, but it's nice shot.
Comment on
The new KDE PIM report is out, bringing news of improved email, calendaring, contacts, and travel apps.
It is nice to see that Korganizer is developing.
Comment on
Janusz Korwin-Mikke wyrzucony z Konfederacji. Oficjalne stanowisko Mentzena po Radzie Krajowej Nowej Nadziei
Zdjęcie konwertowane za pomocą OCR: Na dzisiejszej Radzie Krajowej Nowej Nadziei; pc całodniowej dyskusji,. poinformowałem Janusza Korwin-Mikkegc, ze nie będzie kandydował z list Konfederacji w kolejnych wyborach. Zdaję sobie sprawę z tego; ze niektórzy tego nie zrozumieją i nigdy mi tego nie wybaczą. Jest to dla mnie osobiście niezwykle ciuka decyzja. Janusz Korwin-Mikke uformował moje poglądy polityczne 20 lat temu. To dzięki niemu zaangażowałem się w politykę,. to dzięki niemu przywiązałem się do wolności. Podobnie jak tak wiele innych osób; jestem tu dzięki niemu. Kerwin-I'vlikke jest legendą, człowiekiem absolutnie wybitnym; który dla przyszłych pokoleń będzie ojcem idei wolnościowej w Polsce. Z olbrzymim bólem serca muszę jednak stwierdzić; ze obecnie jego działalność tej idei nie pomaga. Mówiłem mu wielokrotnie; ze swoimi wypowiedziami szkodzi juz przede wszystkim sobie. Ośmiesza swoją legendę, niszczy swój pomnik. Powinien być takim; jakim widzieliśmy gc na czerwcowej konwencji Konfederacji. Stary weteran, ojciec duchowy; latarnia morska; pokazująca kierunek i pilnująca; żebyśmy nie zeszli z właściwej drogi. Niestety wybrał inaczej. Wielokrotnie prosiłem go c opamiętanie. Niestety nic te nie dało. Wszyscy popełniamy błędy, czasem nawet bardzo duże. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ale ważniejsze jest to, żeby z błędów wyciągać wnioski. Niestety wypowiedzi publiczne Korwin-Mikkego; jak i jego wypowiedzi na dzisiejszej Radzie Krajowej wprost wskazują, że nie zamierza wyciągnąć żadnych wniosków z ubiegłej kampanii. Co więcej; zamierza kontynuować swój obecny kurs z nawet większą determinacją. Piszę to z wielkim smutkiem. Bardzo mi zalezałe; zeby mające prędzej czy później nastąpić odejście na emer„turę nastąpiło w zupełnie inny sposób. Nie chciałbym, żeby ktoś uznał ze robimy z JKM kozła ofiarnego. Błędów było oczywiście dużo więcej. „V tym jednak przypadku nabrałem pewności; ze Kcrwin-Mikke nie tylko nie wyciągnie żadnych wniosków; co jeszcze będzie uważał, ze nam jego aktywność pomaga. Biorę za tę decyzję odpowiedzialność. Proszę c nieatakowanie w tej sprawie nikogo poza mną. Historia oceni, czy miałem rację. Decyzja jest bardzo ryzykowna i nie wiem jeszcze, jakie będzie miała konsekwencje. Jestem gotowy ponieść każdą odpowiedzialność. Wiem, jak wielu ludziom się te nie spodoba. Mnie tez się nie podoba. Nie chciałem tego. Niestety odpowiedzialność za projekt polityczny, za przyszłe wyniki; za sprawienie by wysiłek naszych kandydatów i sympatyków nie był marnowany, zmusza mnie do podjęcia tej ciężkiej decyzji. Stanąłem przed tragicznym wyborem. Dalsza obrona tego wielkiego człowieka prowadzi do niemożliwości bronienia zasad; w które on wierzy. Nasza idea jest ważniejsza od nas samych. Idee Korwina sa wazniejsze od Korwina. Jestem przekonany; ze cn zrobiłby na moim miejscu dokładnie tc samo co ja. I proszę; żeby mnie kiedyś potraktować tak samo. Nawet jezeli miałoby te stać się stosunkowo niedługo. Mam wielką nadzieję; ze Janusz Korwin-Mikke zajmie się tym, w czym jest najlepszy. Wykorzysta swoje świetne i ostre pióro do przekonywania kolejnych pokoleń dc naszych idei. Będzie niestrudzenie walczył o wolność,. własność i sprawiedliwość, będzie kształtował umysły i będzie symbolem trwałości przekonań i niezłomności W sytuacjach prywatnych JKM jest niezwykle czarującym, sympatycznym; ujmującym człowiekiem. Nigdy nie widziałem, zeby dc jakiejkolwiek kobiety odniósł się bez najwyzszego szacunku. Jego książki; artykuły; wywiady, nagrania będą dalej dla nas drogowskazem; jego idee będą naszymi ideami. Będzie mi go niezwykle brakować. Czuję się, jakbym tracił ojca. Bardzo załuję; ze to musiało tak się skoric fć.
Comment on
It's laundry time 🧺
Reply in thread
In Poland we call it "Szop pracz" which means almost the same.
Comment on
The Best way to switch to Linux is to NOT
Reply in thread
Yeah, always it must be security concerns.
Comment on
Sk21 numpad. Brak sterowników.
Reply in thread
Pomimo wielu prób program nie wykrywa sygnałów z numpada.
Comment on
Bo wiecie, oligopol jest dobry, bo niewidzialna ręka wolnego rynku tak zadecydowała
Reply in thread
Chcesz powiedzieć że oddanie kontroli nad światem w ręce wąskiego grona ultra bogatych ludzi i ich rad, jest ultra anarchistyczne?
Jest to anarchokapitalizm.
Comment on
Ciałostanowienie - ciało opresjonowane
Czy jest spamem jeżeli ktoś wstawi ten sam post na 5 różnych grupach na tej samej instancji?(Tak to jest hipokryzja skoro wstawiłem ten sam komentarz pod każdym z tych postów)
Comment on
Duplikujące się posty.
Reply in thread
Korzystam z aplikacji Liftoff