Ieškau bendraminčių užkietėjusių full-stack programerių / dizainerių
Sveiki,
Tikiuosi modai nesupyks, gal ir ne visiškai vieta tokiai diskusijai, tai atsiprašau iš karto jei ištryninėsit.
Pats esu gan užkietėjęs programeris (lietęs kažkiek viską nuo assembly iki frontend), ir paskutiniu metu projektėlį kuriu renginių viešinimui. Tačiau vienas gal ir greitai judu kai judu, bet tikriausiai ne toli nueičiau. Tai ieškau bendraminčių, kurie norėtų jungtis į galbūt-netgi-startup kažkada, ir pagalvojau kad lemmy tikriausiai geriausia vieta (nes čia bus tikriausiai visokie archlinuxiniai programeriai išsitrėmę iš reddit (o tai reiškia dar ir turintys kažkokį moralinį stuburą)).
Dizaineriai ypač domina, ir mielai mokėčiau už gerą freelance darbą.
Kapitalas: galimai bus greitai minusinis, jei ne grįšiu dirbti į kokią korporaciją
Profit potential: Netikiu kad greitai galėtų atsipirkti, or ever :D
Long-term outlook: tikriausiai bus open-sourced cautionary tale
Optimism: B. Sruogiškas.
Jau pusantro milijono
Turint omeny kiek tęsiasi karas ir visus nuovargius - neblogai.
P.S. Rašiau „beveik pusantro“, patikrinau prieš postindamas - jau yra pusantro.
https://radarom.lrt.lt/Open linkView original on lemmy.worldCALL FOR URGENT ACTION to stop Chat Control legislation in EU
cross-posted from: https://lemmy.world/post/34587726
Nepamirškim parašyti https://fightchatcontrol.eu/#contact-tool
Pvz.:
Gerbiami parlamento atstovai,
Rašau norėdamas išreikšti susirūpinimą dėl "Chat Control" reglamento (susijusio su vaikų apsauga), kuris yra vėl siūlomas, šįkart Danijai prezidentaujant EU taryboje.
Tai yra milžiniškas pamatinių žmogaus teisių į privatumą pažeidimas. Visi, be išimties, tampa įtariamaisiais – jokio teismo, jokio preteksto, jokios nekaltumo prezumpcijos. Masinis privačios komunikacijos stebėjimas yra nesuderinamas su Europos Sąjungos pagrindinių teisių chartija (7 straipsnis).
Komunikacijų šifravimas yra būtinas žmonių skaitmeniniam saugumui. Jį pažeidus atsiranda mechanizmai poliniam persekiojimui piktnaudžiaujant įstatymais bei papildomos galimybės kibernetiniams nusikaltėliams išnaudoti šifravimo spragas.
Dirbtiniu intelektu paremtas skenavimas yra fundamentaliai nepatikimas. Neįmanoma garantuoti norimo rezultato, nes dirbtinis intelektas yra statistinis sprendimas, kuris visada turės klaidos tikimybę. Tai turint omenyje bet koks dirbtiniu intelektu paremtas skenavimas turės neteisingų teigiamų rezultatų, kurie užtvindys teisėtvarkos institucijas potencialiai kriminalizuojant nekaltas šeimos nuotraukas ir pokalbius.
Šis pasiūlymas jau buvo atmestas demokratinių institucijų. Pats Europos parlamentas balsavo prieš masinį piliečių stebėjimą. Taryba jau du metus nepajėgia surinkti daugumos balsų.
Ekspertai ir vaikų apsaugos organizacijos pasisako, kad tai nėra efektyvus būdas apsaugoti vaikus. Tam reikalingi tikslingi, įrodymais paremti sprendimai.
Noriu jus paskatinti:
Balsuoti prieš bet kokį pasiūlymą įteisinantį masinį žmonių šnipinėjimą;
Apsaugoti mūsų teises į skaitmeninį privatumą ir saugų šifravimą;
Paremti įrodymais pagrįstas vaikų apsaugos priemones;
Užtikrinti, kad būtų laikomasi demokratinių principų.
Dabartinis pasiūlymas neranda pusiausvyros tarp vaikų apsaugos bei pamatinių žmogaus teisių ir būtų labai pavojingas precedentas netolimas autoritariniams rėžimams.
Ačiū už jūsų dėmesį šiam klausimui.
https://chng.it/jzFnLVsBTROpen linkView original on lemmy.zipDarius Gerulis. Didžioji interneto ir socialinių tinklų migracija: kur būsime 2025 metais?
Keista visams straipsnyje dar nėra minimas lemmy ir visas fediverse tinklas. Kaip mano ar Lietuvoj išpopuliarės koks fediverse soc tinklas?
https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/2490286/darius-gerulis-didzioji-interneto-ir-socialiniu-tinklu-migracija-kur-busime-2025-metaisOpen linkView original on lemmy.worldFM radijas ir reklamos
Sveiki. Ar man vienam cia taip, kad pastaruoju metu neimanoma klausyti radijo stociu, tokiu kaip Zip FM ir Power Hit Radio del itin didelio reklamu kiekio? Jausmas toks, kad 50% ar daugiau laiko yra skiriama kalbejimui (reklamos ir pokalbiai) ir masinoje daznai tenka switchinti tarp skirtingu radijo stociu, kad rasti nors viena per kuria groja muzika.
Ar man vienam tokia patirtis, ar is tikruju radijo stotyse gerokai padidejo reklamu kiekis? Pries 5+ metu neatsimenu, kad butu radijas buves toks erzinantis, taciau dabar be Spotify ilgesniu kelioniu neisivaizduoju.
Kaip jus manote?
Atgimė Tėvynė
Gimė me ir mes!
Sveiki broliai ir seserys Reddito išeivei. Tegul mūsų nauji namai skamba su džiaugsmu ir daina!

