Darius Gerulis. Didžioji interneto ir socialinių tinklų migracija: kur būsime 2025 metais?
Keista visams straipsnyje dar nėra minimas lemmy ir visas fediverse tinklas. Kaip mano ar Lietuvoj išpopuliarės koks fediverse soc tinklas?
https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/2490286/darius-gerulis-didzioji-interneto-ir-socialiniu-tinklu-migracija-kur-busime-2025-metaisOpen linkView original on lemmy.world
Mastodon'e kažkiek gyvybės yra. Lemmy beveik nieko nesimato.
Panašu, kad lietuviai labai konservatyvūs savo elgesiu. Reikia ilgo laiko arba kažkokio stipraus sukrėtimo, kad pakeistų savo įpročius
Ehh, gal kada nors switchins… 🥲
Pagal tendencijas tikrai negreitai. Nebent įvyks koks nors, dar nežinomas, sukrėtimas