Spyke
lithuania·LithuaniabyEximius

Ieškau bendraminčių užkietėjusių full-stack programerių / dizainerių

Sveiki,

Tikiuosi modai nesupyks, gal ir ne visiškai vieta tokiai diskusijai, tai atsiprašau iš karto jei ištryninėsit.

Pats esu gan užkietėjęs programeris (lietęs kažkiek viską nuo assembly iki frontend), ir paskutiniu metu projektėlį kuriu renginių viešinimui. Tačiau vienas gal ir greitai judu kai judu, bet tikriausiai ne toli nueičiau. Tai ieškau bendraminčių, kurie norėtų jungtis į galbūt-netgi-startup kažkada, ir pagalvojau kad lemmy tikriausiai geriausia vieta (nes čia bus tikriausiai visokie archlinuxiniai programeriai išsitrėmę iš reddit (o tai reiškia dar ir turintys kažkokį moralinį stuburą)).

Dizaineriai ypač domina, ir mielai mokėčiau už gerą freelance darbą.

Kapitalas: galimai bus greitai minusinis, jei ne grįšiu dirbti į kokią korporaciją

Profit potential: Netikiu kad greitai galėtų atsipirkti, or ever :D

Long-term outlook: tikriausiai bus open-sourced cautionary tale

Optimism: B. Sruogiškas.

View original on lemmy.world
Eximiusreply
lemmy.world

Nelabai suprantu klausimo. Pavyzdžiui dabar software stack yra svelte, flask, docker, postgres. O kaip rašiau (gal šiek tiek užkastai), projektas susijęs su renginių viešinimu.

Full-stack yra full-stack, aišku naują įrankį išmokti užtrunka kažkiek laiko.

1

You reached the end

Ieškau bendraminčių užkietėjusių full-stack programerių / dizainerių | Spyke