Spyke
diy·DIY, majsterkowanie i takie tambystfn

Co ostatnio zbudowaliście?

Widzę, że to miejsce tak trochę nie żyje, więc może je ożywmy?

Co ostatnio zbudowaliście? Jaki problem rozwiązaliście? Zapraszam do dyskusji.

Wrzuciłbym link do swoich wynalazków, ale nie chcę zaczynać od bezczelnej samopromocji :)

View original on szmer.info
szmer.info

Ja ostatnio z ekipą wyremontowaliśmy dach : wymieniliśmy dachówki i położyliśmy papę.

A trochę wcześniej ze znajomym położyliśmy ogrzewanie podłogowe.

4
kjwkreply
szmer.info

Mój ulubiony dom dostał apgrejda! <3

2

Ogrzewanie w innym domu, na wsi. Jest w planach, by w ulubienskosci konkurował z tym, o którym myślisz. 8)

3
lemmy.world

Ostatnio zbudowałem mały server rack na sprzęt informatyczny. Jest to dość proste rozwiązanie, i wisi pod sufitem, z łatwym dostępem do wszelkiego kablowania itd. Pierwszy etap instalacji skończony, drugi za dwa tygodnie.

4
szmer.info

Wyciąg do łóżka dziecięcego, taki żeby się podciągnąć po operacji. Nic wielkiego ale działa i spełnia swoje zadanie. Wygląda trochę jak szubienica, ale użytkowniczce to nie przeszkadza:)

4
stfnreply
szmer.info

ugh, dużo zdrowia dla użytkowniczki

6

dzięki! już miesiąc za nami, jeszcze 2 tygodnie, kontrola i zaczynamy z nauką chodzenia. Pewnie wtedy pojawią się nowe konstrukcje i rozwiązania :)

4
szmer.info

Jeszcze nie ukończone, ale przebudowuje "garderobę" w postaci rozszerzonej, mocno DIY szafy z recyklingowanych elementów też DIYowego regału. W sumie może zrobię jakieś zdjęcia przy ostatnim etapie. Dawaj autopromocje :D

2

To Twój artykuł? Masz gdzieś treść w języku polskim?

1
harcreply
szmer.info

Osz fucken. Nieźle. Na ile wystarcza ci taki powerbank?

1

To wszystko brzmi super! Bardzo bym chciała zobaczyć zdjęcia, żeby ściągać rozwiązania (bo tak se myślę, że chyba checie się dzielić...?:). Ja ostatnio tylko w stolarce robię plus drobne naprawy domowe i (ofc niekupne) rowerowe, gł. w cudzych domach/rowerach więc wbrew swojej prośbie o foto nie bardzo już mam jak wrzucić zdjęcia.

2

Zbudowaliśmy most porozumienia z kumpelą - wszelakie niedogadania od razu komunikujemy i rozwiązujemy na bieżąco. I to nie w formie pisemnej, tylko dzwonimy do siebie, jesteśmy daleko od siebie, więć tak musmy sobie radzić.

2

You reached the end

Co ostatnio zbudowaliście? | Spyke