chlopactwo·chłopactwobyharc Kojarzycie ten wizg smalców alfa, że kobiety obierają im dzieci? ~10% składa takie wnioski, ~90% z nich wygrywa Źródło: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/dobro-dziecka-priorytetem-w-orzecznictwie-rodzinnymView original on szmer.info10Comments5
Pajonk szmer.infohttps://www.youtube.com/watch?v=_a4Lkwv_uuc Jeśli dobrze pamiętam to tutaj jest całkiem fajna rozmowa na tego typu tematy, sądy rodzinne, rozwody, używki, etc3
WWyrak szmer.info3Hide 3 repliesZazwyczaj to u kogo zostaje dziecko jest decyzja dogadana przez rodziców. W przypadku gdy oboje rodziców chcą się opiekować dzieckiem, a sąd ma zadecydować u kogo zostaje to szanse obu stron są mniej więcej pół na pół.1
https://www.youtube.com/watch?v=_a4Lkwv_uuc
Jeśli dobrze pamiętam to tutaj jest całkiem fajna rozmowa na tego typu tematy, sądy rodzinne, rozwody, używki, etc
Zazwyczaj to u kogo zostaje dziecko jest decyzja dogadana przez rodziców. W przypadku gdy oboje rodziców chcą się opiekować dzieckiem, a sąd ma zadecydować u kogo zostaje to szanse obu stron są mniej więcej pół na pół.
Skąd te info? 50% a 90% to spora różnica xd
Wydaje mi się, że za szybko odpisałeś.
To jest popularny mit. Dzięki za tę wrzutę.