Spyke
szmer.info

Przejmują? To co kurwa, są tam milionerami, kupują mieszkania, które wynajmują, budują hotele, restauracje, dyskoteki i instalują swoich ludzi w ratuszu oraz w policji?

"Tylko przez ostatnie dwa tygodnie Zimbabweńczyków i Zimbabwejki spotykałem na LSM-ie i na Czechowie, na Abramowicach i na Felinie, na Węglinie i na Tatarach, w Śródmieściu i na Starym Mieście, w Eat&Go na Racławickich i w kościele na KUL-u, na Orlikach i w modnych knajpach na Krakowskim Przedmieściu, w Stokrotce, w Biedronce i w Lidlu, na Uberze i w Bolcie, z plecakami Glovo i Pyszne, wokół Lubelskiej Akademii WSEI i Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola, wreszcie w Cinema City." - ciekawe skąd autor wie kto z mijanych osób na ulicy jest z Zimbabwe.

Ogólnie dziwny artykuł. Nie polecam, ale ja mam inne podejście, niż dziesiątki osób ze szmeru, więc być może moja antyreklama może być reklamą dla innych.

8

You reached the end

Obywatele Zimbabwe przejmują Lublin. „Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku!” | Spyke