Spyke

Hodne jiny zazitek to rozhodne je. Ziju tady se zenou (taky ceska) uz dele a ted mame skoro rocni dite, tak to dostalo trochu refresh. Zrovna pred 2 tydny jsme se vratili z CR kde jsme byli poprve za posledni 3 roky a byla to teda dost studena sprcha, co se tyce toho jak se lidi chovaji a tak...

2

Slavkov city vím že, potkám se s tím že, budou obtíže v téhle díře. 🤣

1

You reached the end

Odkud lidi jste? | Spyke