Spyke
szmer.info

Był chyba artykuł na stronie chyba Radia Wrocław, w komentarzach ktoś o ksywie "Prawak" się strasznie zesrał w długiej wypowiedzi, że jak to tak niszczyć cudzą właśnośc, do roboty, odpowiedzialność za swoje życie itp., ja zaś mu odpisałem żeby utkał pi**dę (nie dyskutuje się z nimi) i bardzo się cieszę, że takich ludzi bardzo wkurwia zajmowanie pustostanów :)

3
ppb.it.com

Po pierwsze nie "się zesrał" tylko trafnie zauważył, że obowiązuje w Polsce prawo własności i że osoba naruszająca je w ten sposób jest włamywaczem. Po drugie trafnie zauważył, że nikt ci nie zakazuje również się wzbogacić i kupić sobie własne mieszkanie. Ja od siebie dodałbym, że nie wszyscy muszą mieszkać w centrum za milion, tobie w zupełności wystarczy stara kawalerka pod miastem za 150 czy 200 tysięcy. Taki kredyt nawet z minimalnej krajowej spłacisz w kilka, góra kilkanaście lat. Po trzecie błędem było stosowanie wulgaryzmów z sieci uczelnianej. Screeny tego jak się chwalisz przemocą słowną oraz jakie ślady zostawiłeś w internecie zostały już przesłane do rektora, spodziewaj się relegowania w ciągu 2 tygodni.

-4
lemat_87reply
szmer.info

wcisjaj swoje prawicowe odklejone od rzeczywistości brednie gdzie indziej i wykurwiaj, spodziewaj się zbanowania w ciągu 2 godzin

5
Renatreply
szmer.info

"Obecnie maksymalna zdolność kredytowa 30-letniego singla pracującego na podstawie umowy o pracę i zarabiającego najniższą krajową, wynosi około 170 tysięcy złotych.

Mowa tutaj o kredycie spłacanym w 360 równych ratach i singlu, zamieszkującym w domu rodzinnym, który nie ponosi żadnych kosztów mieszkaniowych, nie posiada stałych zobowiązań, limitów w koncie i kredytów." Bankier,pl

360 rat to nie kilkanaście, ale 30 lat. Trzeba też przyjąć, że ludzie zarabiający minimalną potrzebują pieniędzy na jedzenie itp..

Są zawody które wymagają mieszkania w miarę blisko miejsca pracy. Może nie w centrum, ale gdzieś, gdzie będzie dojazd pociągiem.

2
lemat_87reply
szmer.info

Screeny tego jak się chwalisz przemocą słowną

1
trufflesreply
szmer.info

tu tata Teodora, potwierdzam wysłanie zgłoszenia do prokuratury

1

You reached the end

Pustostany będą zajmowane coraz częściej, bo ludzie muszą żyć. O brutalnej eksmisji we Wrocławiu. — Hulajpole squat Wrocław | Spyke