wiadomoscibyWaćpan Nowa komisja rządowa zajmie się nadużyciami władzy wobec aktywistów demokratycznychhttp://www.pap.pl/aktualnosci/bedzie-nowa-rzadowa-komisja-zajmie-sie-naduzyciami-wladzy-wobec-aktywistowOpen linkView original on szmer.info6Comments4
kkolorafa szmer.infoBrzmi jak kolejna wymówka byle by samemu się nie wypowiadać tylko odesłać że ktoś inny ustali, a finalnie i tak nic się nie zmieni.3
Waćpan szmer.infoSiemoniak ostatnio błysnął prorepresyjnością. Bodnar – nie jestem pewien; jako RPO sprawiał wrażenie ludzkiego. Sądzę, że ufam Machinie: http://tvn24.pl/polska/nowa-komisja-rzadowa-zajmie-sie-naduzywaniem-wladzy-dr-hanna-machinska-demonstranci-byli-ofiarami-a-ostatecznie-zostali-oskarzeni-st8300492 . 1
Brzmi jak groźba.
Brzmi jak kolejna wymówka byle by samemu się nie wypowiadać tylko odesłać że ktoś inny ustali, a finalnie i tak nic się nie zmieni.
Komisja rządowa zajmie się nadużyciami władzy?
Xddd
Siemoniak ostatnio błysnął prorepresyjnością. Bodnar – nie jestem pewien; jako RPO sprawiał wrażenie ludzkiego.
Sądzę, że ufam Machinie: