Mieszkanie Plus we Wrocławiu. Rusza nabór na osiedlu Nowa Kolejowa.
Przy ul. Kolejowej we Wrocławiu powstało nowe osiedle z 469 mieszkaniami na wynajem. To pierwsza w mieście inwestycja w ramach programu [i]Mieszkanie Plus[/i]. Już niedługo ruszy nabór wniosków na przydział lokum. Jakie są zasady?
https://gazetawroclawska.pl/mieszkanie-plus-we-wroclawiu-rusza-nabor-na-osiedlu-nowa-kolejowa-sprawdz-ceny-i-warunki/ar/c9-18464533Open linkView original on szmer.info
A w kryteriach pierwszeństwa m.in:
przedsiębiorcy, działający co najmniej od 2 lat we Wrocławiu – 5 pkt
Hehe
Wiadomo kto jest największym beneficjentem pomocy państwa....
Nie czytam, żeby sobie humoru nie zepsuć.
Może przeczytam w przyszlosci.