Reaktywacja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania (7.06). Prelegenci poszukiwani!
cross-posted from: https://szmer.info/post/7025875
"Poznańska Impreza Wolnego Oprogramowania powraca! Wraz z reaktywacją konferencji chcemy zadbać o jak najwyższy poziom merytoryczny prelekcji. Dlatego otwieramy nabór zgłoszeń dla prelegentów, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia."
https://piwo.sh/news/2025-04-01-otwieramy-call-for-proposals/Open linkView original on szmer.info



