Spyke
poznan·Poznańbyvoltar13

Reaktywacja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania (7.06). Prelegenci poszukiwani!

"Poznańska Impreza Wolnego Oprogramowania powraca! Wraz z reaktywacją konferencji chcemy zadbać o jak najwyższy poziom merytoryczny prelekcji. Dlatego otwieramy nabór zgłoszeń dla prelegentów, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia."

Reaktywacja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania (7.06). Prelegenci poszukiwani!https://piwo.sh/news/2025-04-01-otwieramy-call-for-proposals/Open linkView original on szmer.info

Jako przedstawiciel społeczny PPBIT wyrażam stanowisko, że oprogramowanie nie powinno być darmowe, bowiem czas programisty należy wynagrodzić uczciwą rynkową stawką. Tylko wtedy może on być wolny od problemów doczesnych i skupić się w całości na rozwiązywanych w kodzie problemach.

-2

Ci co chcą zarabiać na oprogramowaniu to nie pisze żadnych programow open source

2

You reached the end