Comment on
Z której apki zostaliście wygnani?
Z żadnej - eksploruję "w imię zasad". Niewiele mi brakuje żeby zrezygnować z reddita
Comment on
Z której apki zostaliście wygnani?
Z żadnej - eksploruję "w imię zasad". Niewiele mi brakuje żeby zrezygnować z reddita
Comment on
Z której apki zostaliście wygnani?
Z żadnej - eksploruję "w imię zasad". Niewiele mi brakuje żeby zrezygnować z reddita.
Wefwef