Spyke
polska·PolskabysidneyK

Z której apki zostaliście wygnani?

Praktycznie od początku korzustałem z RIF-a.

Oficjalna apka od Reddita jest dla mnie toporna i ma proste funkcje niepotrzebnie przekombinowane.

Czego używacie do przeglądania Fediverse?

View original on lemmy.world
szmer.info

O kurde, ale się zaskoczyłem istnieniem jakichś polskich community poza szmerem i karabinem podczas randomowego scrollowania All

Używałem oficjalnej appki, do żadnej third party nie umiałem się przekonać. Z reddita uciekłem trzy tygodnie temu bardziej z powodu tego, że spezowi bardziej zależy na przyszłych shareholderach niż na bazie użytkowników. Boli trochę, że erpolska woli tam gnić niż się przenieść.

A appkę używam wefwef, działa z przeglądarki albo można dodać jako progressive web app

11
lemmy.world

Apollo, a aktualnie odkryłem, że wefwef.app jest dosłownie webowym klonem Apollo, także przeskoczenie znacznie łatwiejsze xD

6

Już myślałem, ze ten wefwef jakimś cudem to klient reddita🙄

1

Connect for lemmy. Jeszcze się niezbyt dobrze orientuję czy jest coś lepszego. Jeroba nie pozwała mi się zalogować.

3

Korzystałem z Sync for Reddit pewnie z 10 lat, I dobra wiadomość jest taka, że będzie Sync for Lemmy. Na razie Liftoff jest w miarę spoko, ale ogólnie Lemmy nie robi na mnie specjalnie dobrego wrażenia do tej pory. Rozumiem, że wszystko jest w powijakach, ale będzie mi brakowało frontpage, tu każda instancja ma swoją + jakiś All który niby jest federowany, ale nie znalazłem opcji subskrybowania community z innych instancji (przynajmniej w Liftoff) i muszę skakać między serwerami.

W ostateczności jak żaden klient nie będzie spełniał moich oczekiwań to może sam napisze apke, która mi będzie robić frontpage na podstawie moich subskrybowanych communities na różnych instancjach.

3

RIF

do fediverse używałem Jerboa ale po tym jak się nie dało go odpalić przez dwa dni przełączyłem się na Liftoff

2
lemmy.fmhy.ml

Teraz używam iPhone'a.

Z Apolla. Inne aplikacje działają, a ta postanowiła się zamknąć. Obecnie używam Comet. A do Lemmy'ego używam PWA wefwef.

Edit: Voyagera. Zmienili nazwę xD

2

Comet O to dobrze ze cos zostalo

a ta postanowiła się zamknąć. Im dali bardzo wysokie stawki których nigdy nie niemogli by spłacić.

A do Lemmy’ego używam PWA Do lemmy'ego wyszla pare dni temu apka memmy na ios i dziala calkiem nieźle.

1

Z żadnej - eksploruję "w imię zasad". Niewiele mi brakuje żeby zrezygnować z reddita.

Wefwef

1

Z żadnej - eksploruję "w imię zasad". Niewiele mi brakuje żeby zrezygnować z reddita

1
lemmy.world

Używałem boost, aktualnie używam connect bo boost for lemmy jeszcze nie wyszedł.

1

Korzystałem z apollo, potem przez kilka tygodni oficjalnej appki reddita. Potem zmieniłem telefon i dalej korzystałem z oficjalnej appki, ale tam najpierw miałem problem z wczytywaniem się komentarzy, a potem przestały się już nawet otwierać posty. Przeżuciłem się na relay, który mi się kompletnie nie podobał, ale działał. Dzisiaj niestety przestał działać za darmo, więc przybyłem tutaj.

1

You reached the end

Z której apki zostaliście wygnani? | Spyke