Comment on
Kako sam očekivao
Prestajem koristiti reddit na mobitelu. Kad maknu old.reddit.com odlazim u potpunosti.
Comment on
Kako sam očekivao
Prestajem koristiti reddit na mobitelu. Kad maknu old.reddit.com odlazim u potpunosti.
Comment on
Reddit CEO: We're Sticking With API Changes, Despite Subreddits Going Dark
Dobit će on pedalu nakon redditovog IPO-a. Boli njega k za reddit, bori se za svoj račun i da zadovolji investitore još tih par mjeseci što će biti zaposlen u redditu.
Comment on
Reddit CEO: We're Sticking With API Changes, Despite Subreddits Going Dark
Reply in thread
Nisam baš toliko siguran. Nekako mi se čini da je postotak korisnika na redditu kojima je uopće stalo do ovih promjena jako mali. Kako je reddit korporacija jedino što ih zanima je novac i vrijednost njihove dionice. Ako će se ovaj trend bojkotiranjem platforme nastaviti nakon IPO-a to bi moglo natjerati investitore i oglašivače da prestanu s ulaganjima u reddit.