Spyke
lemmy.world

Što je najbolje, zabranit će pristup Redditu preko preglednika na mobilnim uređajima. Forsirat će vlastitu mobilnu aplikaciju. 🤦‍♂️

5
Redexreply
lemmy.world

Koja jedva radi, ne kužim kako jošuvik nisu skužili kako napravit video player koji actually radi.

4

to vec rade, na neke subove nekad ne mogu bez aplikacije, uporno salje na app. samo za neke subove, al meh, nema me vise na redditu. prestao postati.

2
lemmy.world

Prestajem koristiti reddit na mobitelu. Kad maknu old.reddit.com odlazim u potpunosti.

5

You reached the end

Kako sam očekivao | Spyke