MMarko 😆 lemmy.world6Hide 6 repliesŠto je najbolje, zabranit će pristup Redditu preko preglednika na mobilnim uređajima. Forsirat će vlastitu mobilnu aplikaciju. 🤦♂️5
RRedex replylemmy.world1Hide 1 replyKoja jedva radi, ne kužim kako jošuvik nisu skužili kako napravit video player koji actually radi.4
RRedBilledQuelea replylemmy.worldto vec rade, na neke subove nekad ne mogu bez aplikacije, uporno salje na app. samo za neke subove, al meh, nema me vise na redditu. prestao postati.2
vvaan99 lemmy.world1Hide 1 replyPrestajem koristiti reddit na mobitelu. Kad maknu old.reddit.com odlazim u potpunosti.5
Dobro predviđanje.
Što je najbolje, zabranit će pristup Redditu preko preglednika na mobilnim uređajima. Forsirat će vlastitu mobilnu aplikaciju. 🤦♂️
Koja jedva radi, ne kužim kako jošuvik nisu skužili kako napravit video player koji actually radi.
Da, to je fascinantno.
u/spez je potpuno prolupao.
Od kud ti ta info? Imas neki umak?
https://lemmy.world/post/57306
to vec rade, na neke subove nekad ne mogu bez aplikacije, uporno salje na app. samo za neke subove, al meh, nema me vise na redditu. prestao postati.
Prestajem koristiti reddit na mobitelu. Kad maknu old.reddit.com odlazim u potpunosti.
Fino koristiš desktop verziju old reddita na mobitelu. 😆