Comment on
Парламентарната група на "Величие" се разпадна
Цитат от bgeu дискорда:
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Comment on
Парламентарната група на "Величие" се разпадна
Цитат от bgeu дискорда:
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Comment on
Търсачка за feddit еквивалентни на reddit subs
Малко е постна на пръв поглед, но определено доста интересна. Ще си поиграя още да видя как е.
Comment on
Бойко за компотите: ща праим новации
Същият човек, който пращаше студентите да копаят картофи, говори за иновации и стартъпи. Деменцията е тежко нещо.
Comment on
Платеният вот на места стига до 500лв
Има пари, угажда си ...
Comment on
Договорът с Боташ - основният канал за руски износ към ЕС
Единствената надежда е ЕК да потвърди, че газопроводът нарушава правилата на съюза за конкурентен достъп.
Това би било добра стъпка, но сигурно няма да го направи преди да стане ясен резултата от следващите избори.
Comment on
Русия блокира Discord
Една добра новина от тази поредна путиноосерация
Comment on
България пое рекорден външен дълг от почти 4.5 млрд. евро
Reply in thread
Wow! Мерси, това беше доста добро четиво.
Comment on
Стелт технологията оставя F-16 в миналото
Ф-16 има и нюанс на психологически ефект за двете страни - повече увереност на украинците и повече грижи за руснаците.
Comment on
ПОЧТИ БОЙ В ПАРЛАМЕНТА: БСП ЩУРМУВА ТРИБУНАТА В ЗАЩИТА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ
Това са “ценностите” на БСП, но какво да очакваш от шайка лумпени събиращи се да празнуват, неясно какво, на Бузлуджа всяка година.