Spyke

Replies

eesti

Comment on

Mis sind Lemmysse tõi?

Reddit on aastaid juba alla käinud. Nii juhtub iga sotsiaalmeedia platvormiga mis populaarseks saab. Kolmanda osapoole äppide sulgemine pani alternatiive otsima.

Eks näis kas see lemmy teema hakkab tööle, keskmisele kasutajale võibolla natuke keeruline aru saada nendest instantsidest jms.

You reached the end