Spyke
eesti·Eesti (Estonia)byScreenParty

Mida teevad siinsed inimesed käesoleval suvel?

Hei! Mõtlesin, et kuna mul on plaan lemmy-sse püsivalt jääda, võiks siin kommuunis vestlust arendada. Kirjutage, mis plaanid teil see suvi on, kas reisite kuhugi, või hoopis istute terve suve kodus vanemate keldris.

View original on lemm.ee
lemm.ee

Suvi on halb aeg reisimiseks, sest jube palav on. Ehk siis pigem istun terve suve keldris (mõnus jahe), ilmselt mõned grillid ja saunad ka kuhugi vahele.

5

Grillida ja külma õlut lürpida. Viimast pigem baaris kui kodus seega on >0 võimalus, et keegi siit näeb mind selle tegevuse käigus, aga äratundmisega võib muidugi raskeks minna.

3

Teen otsa lahti, mul on plaanis kaks ja pool kuud tööd rügada, et augusti lõpus üks kena lõuna Euroopa trip teha. Võibolla teeb mõne pikema rattamatka ka Eesti siseselt. Aga midagi erilist ette võtma ei hakka, pigem naudin rahu mida koolivaheaeg pakub.

2

Mina isiklikult reisimisest mingit erilist emotsiooni tavaliselt ei saa. Eelistan suvel kodus terrassil istuda ja raamatuid lugeda (reisil olles teeksin ilmselt enam-vähem sama asja 😅).

2

You reached the end

Mida teevad siinsed inimesed käesoleval suvel? | Spyke