Comment on
Które distro najlepsze? [flejm]
Reply in thread
ale tak na poważnie, jestem fanem Archa ;)
Comment on
Które distro najlepsze? [flejm]
Reply in thread
ale tak na poważnie, jestem fanem Archa ;)
Comment on
Które distro najlepsze? [flejm]
Reply in thread