linux·Linuksbykubistyczny kameleon Które distro najlepsze? [flejm]View original on szmer.info9Comments13
marekm4 replyszmer.info1Hide 1 replyWhat you're calling GNU/Linux is, in fact, systemd. GNU and Linux are only individual components of the systemd operating system.4
harc szmer.info3Hide 3 repliesUbuntu. Po prostu działa. Ale jakbym był paranoikiem to miałbym QubesOS i dalej twierdził, że używam Ubuntu.1
ppfm replyszmer.info2Hide 2 repliesNajlepszy jest Mandrake wogle sie nieznasz gdzie Ty sie lajnuksów uczyłeś1
Czy ta społeczność nie powinna nazywać się GNU/Linux?
What you're calling GNU/Linux is, in fact, systemd. GNU and Linux are only individual components of the systemd operating system.
Who are you, who are so wise in the ways of science?
Znam Archa i Ubuntu, a używam se Fedorki.
ja tam lubie mieć zoptymalizowany system
ale tak na poważnie, jestem fanem Archa ;)
Ubuntu. Po prostu działa. Ale jakbym był paranoikiem to miałbym QubesOS i dalej twierdził, że używam Ubuntu.
Najlepszy jest Mandrake wogle sie nieznasz gdzie Ty sie lajnuksów uczyłeś
Wcale, że nie bo Mandriva.
Mandriva się podczas bootowania obsrywa, buahahahhaahah!!1