Spyke
marekm4reply
szmer.info

What you're calling GNU/Linux is, in fact, systemd. GNU and Linux are only individual components of the systemd operating system.

4

Who are you, who are so wise in the ways of science?

1
szmer.info

Ubuntu. Po prostu działa. Ale jakbym był paranoikiem to miałbym QubesOS i dalej twierdził, że używam Ubuntu.

1
pfmreply
szmer.info

Najlepszy jest Mandrake wogle sie nieznasz gdzie Ty sie lajnuksów uczyłeś

1

Mandriva się podczas bootowania obsrywa, buahahahhaahah!!1

1

You reached the end

Które distro najlepsze? [flejm] | Spyke