Comment on
Update trollerski: 2 polskojęzyczne instancje zbanowane, 1 pod obserwacją
nie lubię defederacji, jakkolwiek nie lubię prawicowych trolli, to jeśli to trollisko to i tak w końcu zje własny ogon, pozwoliłbym się wypowiedzieć każdemu, podobnie boli mnie kwestia np. banowania nagości co wyklucza chociażby artyzm czy początkujących fotografów, nonsens