kpublicystyka·Publicystykabykjwk Pustostany będą zajmowane coraz częściej, bo ludzie muszą żyć. O brutalnej eksmisji we Wrocławiu.https://hulajpole.noblogs.org/post/2025/04/07/pustostany-beda-zajmowane-coraz-czesciej-bo-ludzie-musza-zyc-o-brutalnej-eksmisji-we-wroclawiu/Open linkView original on szmer.info9Comments1
cycki szmer.info1Hide 1 replyNawet pustostany zawsze mają właściciela. Nasze prawo jest w porządku pod tym względem tj.zasiedzenia w złej wierze które musi trwać 30 lat-1
Nawet pustostany zawsze mają właściciela. Nasze prawo jest w porządku pod tym względem tj.zasiedzenia w złej wierze które musi trwać 30 lat