Spyke
szmer.info

Nawet pustostany zawsze mają właściciela. Nasze prawo jest w porządku pod tym względem tj.zasiedzenia w złej wierze które musi trwać 30 lat

-1

You reached the end

Pustostany będą zajmowane coraz częściej, bo ludzie muszą żyć. O brutalnej eksmisji we Wrocławiu. | Spyke