Spyke

Replies

Comment on

Jakiś polski serwer pixelfed?

Reply in thread

To akurat był PieFed, pixelfed jest do fotografii.

Legolas ostatecznie zrezygnował z migracji po tym, jak flagowa instancja przez kilka dni codziennie podmieniała swoje logo na flagi np. ujgurską, tęczową, palestyńską, itp.

Mam wrażenie, że fedit.pl już nie wróci. Legolas w międzyczasie próbował digggggggggggggggga (założył tam nawet jedną z polskich społeczności) - ale diggggggggggg też się zwinął xd

(swoją drogą: minęło kilka dni od rozbudowanej wielopoziomowej dramy, w którą zamieszany został i autor PieFeda. Zarzuty o „cenzurę ideologiczną”, bany wobec wielu użytkowników (również znaczniejszych) pod zarzutem nękania...)

Comment on

Jakiś polski serwer pixelfed?

Reply in thread

Z tego, co pamiętam, pisał, że autor może i nie jest komunistą ale też jest zaangażowany ideologicznie (?). Samo oprogramowanie jest bardziej, hmm, „dogmatyczne”? ("opinionated"), np. posiada domyślne blokady domen, domyślne defederacje, itd.

You reached the end