Spyke

Replies

hungary

Comment on

Reddit migracio

Reply in thread

Ki gondolta volna hogy magyaroknál ebben is 100% apátia lesz a reakció. Amúgy én kicsit oldschoolabb reddit feelinget vártam itt, kevesebb cenzúra mindig jobb. Legalább old reddit PC-n még használható.

You reached the end