Spyke
serbia·SerbiabyNerandza

Прикупљање потписа у згради општине

Овај није имао проблема са налажењем ни простора, ни нотара, све је ту

View original on lemmy.world
slrpnk.net

Ovaj post na lemmy-ju je bukvalno prvi i poslednji put da sam išta čuo o Nestoroviću u kampanji, i samo odjednom iskače lik sa 5%. Još ne mogu da verujem da se to stvarno desilo.

2

Имао је подршку СНСа за скупљање потписа, ја сам видела флајере по граду. Он је доказ колико су Срби малоумни људи, колико год ми желели да верујемо у супротно

2

You reached the end