Spyke
szmer.info

Osobiście rozważam odpalenie jakiegoś bota na swoim koncie, który wyedytuje moje wszystkie dotychczasowe komentarze na jakieś obrażanie Steve'a Huffmana

Może dziecinne, i może odpowiednik namazania kutasów na ścianie ale co mi tam :^)

4
trufflesreply
szmer.info

Drastycznie podnieśli stawki za dostęp do API, co uniemożliwia tworzenie alternatywnych aplikacji do przeglądania Reddita i zewnętrznych narzędzi do moderacji.

3

Warto dodać, że autorowi Apollo - jednej z najpopularniejszych nieoficjalnych aplikacji dla Reddita - wycenili dostęp do API na 20 milionów zielonych rocznie

3

To jest coś jakby gniazdo, do której wtyczkę wpina aplikacja żeby wymieniać dane z serwerem.

2

You reached the end

Bojkot Reddita spowodował problemy na jego serwerach | Spyke