aserbia·Serbiabyadriator Najverovatnija reakcija vanzemaljaca na novu pesmu Jovane Jeremić(Inače sam sam nacrtao mini strip u Inkscape-u)View original on lemmy.world9Comments10
DDrownedAxolotl lemmy.ml8Hide 8 replies (Inače sam sam nacrtao mini strip u Inkscape-u) Da, rekao bih da je ovo linux korisnik.7
DDrownedAxolotl replylemmy.ml3Hide 3 repliesMsm odao si se. Linuxaši obožavaju da govore kako koriste FOSS. Kad si čuo da je neko rekao "Inače ovaj mim je napravljen u Affinity Photo"? Al ne brini, razumem i ja sam jedan i kako je JackOfAllTraits rekao, verovatno smo većina ovde.6
AAccountMaker replyslrpnk.net2Hide 2 repliesТако је! (Унапред извињење свима за ово) (Рађено у FOSS програмској подршци)5
aadriator replylemmy.world1Hide 1 replyKoristim PopOS na laptopu, mada sam ga jedan duži period koristio i na računaru. Ti?4
Da, rekao bih da je ovo linux korisnik.
Zar je toliko očigledno?
Msm odao si se. Linuxaši obožavaju da govore kako koriste FOSS. Kad si čuo da je neko rekao "Inače ovaj mim je napravljen u Affinity Photo"? Al ne brini, razumem i ja sam jedan i kako je JackOfAllTraits rekao, verovatno smo većina ovde.
Тако је! (Унапред извињење свима за ово)
(Рађено у FOSS програмској подршци)
Čoveče, ne izvinjavaj se zbog remek-dela! (moj novi desktop btw)
Koristim PopOS na laptopu, mada sam ga jedan duži period koristio i na računaru. Ti?
https://www.youtube.com/watch?v=SFg2uxqWBEE
Idemo na Mars
https://www.youtube.com/watch?v=dxnrGDm7yLk