Spyke
lemmy.ml

(Inače sam sam nacrtao mini strip u Inkscape-u)

Da, rekao bih da je ovo linux korisnik.

7
lemmy.ml

Msm odao si se. Linuxaši obožavaju da govore kako koriste FOSS. Kad si čuo da je neko rekao "Inače ovaj mim je napravljen u Affinity Photo"? Al ne brini, razumem i ja sam jedan i kako je JackOfAllTraits rekao, verovatno smo većina ovde.

6
slrpnk.net

Тако је! (Унапред извињење свима за ово)

(Рађено у FOSS програмској подршци)

5
adriatorreply
lemmy.world

Koristim PopOS na laptopu, mada sam ga jedan duži period koristio i na računaru. Ti?

4

You reached the end

Najverovatnija reakcija vanzemaljaca na novu pesmu Jovane Jeremić | Spyke