Spyke
lemmy.world

Juče gledam top free igre na play store i prve dve su "jedi sendvič" i "jedi parizer". Ne znam jel umetnost, ali je očigledno uspešna antirežimska propaganda ili protest. Nažalost, kod demografije koja najmanje može da uradi nešto po pitanju smene vlasti.

4
stalkerreply
lemmy.ml

Ne znam da li je "nažalost", tj. da li i može bolje. Naime, play store ima ooogroman reach i svako (i apolitično dete i sns bakuta) će da vidi ovo (ne i da skine). Naravno, neće svi povezati o čemu se radi, ali je crv postavljen i doprto je do ljudi koji ranije nisu bili u dohvatu. U ovim uslovima, nije ni to loše, po meni:)

I am too old to remember flash igrice 90tih sa slobom i coraxovim ilustracijama, i mogu reći da su imale uticaj na mene u tim formirajućim godinama!

4

Tesko se sprdati s Vrhovny-jem vise nego sto se on moze sprdati s nama, tako da je svaka sprdnja vise nego dobrodosla

3

Чек, то није само једна игрица, има их више?

Па ови људи су генијални

1

Model čoveka izgleda kao iz Zukerbergovog metaverzuma, samo još jezivije (što je zaista postignuće). Inače izgleda kao da će biti veliko umetničko delo u rangu Vrag iz Hag i Floppy Bora.

3

You reached the end