Spyke
szmer.info

może już czas na bój o 20-30 h tydzień? Tylko z mniejszą ilością krwi

4
dj1936reply
szmer.info

ZSP w trzecim numerze „Godności Pracy” postuluje 4h dzień pracy i podwyżki.

3
zeshireply
szmer.info

Przy całej mojej sympatii do ZSP bo ansyndy będą zazwyczaj lata świetlne przed inymi ZZ ale myślę że jeszcze daleka droga od pisemek niszowego ZZ do boju, którym ktokolwiek się przejmie.

1

Być może. Ale tylko nic nie robienie niczego nie zmienia.

2

You reached the end

Bój o osiem godzin pracy. Krew na Haymarket Square | Spyke