pracowniczebymake Bój o osiem godzin pracy. Krew na Haymarket Squarehttps://wiadomosci.onet.pl/kiosk/boj-o-osiem-godzin-pracy-krew-na-haymarket-square/8mqk0Open linkView original on szmer.info9Comments4
zzeshi szmer.info3Hide 3 repliesmoże już czas na bój o 20-30 h tydzień? Tylko z mniejszą ilością krwi4
dj1936 replyszmer.info2Hide 2 repliesZSP w trzecim numerze „Godności Pracy” postuluje 4h dzień pracy i podwyżki.3
zzeshi replyszmer.info1Hide 1 replyPrzy całej mojej sympatii do ZSP bo ansyndy będą zazwyczaj lata świetlne przed inymi ZZ ale myślę że jeszcze daleka droga od pisemek niszowego ZZ do boju, którym ktokolwiek się przejmie.1
może już czas na bój o 20-30 h tydzień? Tylko z mniejszą ilością krwi
ZSP w trzecim numerze „Godności Pracy” postuluje 4h dzień pracy i podwyżki.
Przy całej mojej sympatii do ZSP bo ansyndy będą zazwyczaj lata świetlne przed inymi ZZ ale myślę że jeszcze daleka droga od pisemek niszowego ZZ do boju, którym ktokolwiek się przejmie.
Być może. Ale tylko nic nie robienie niczego nie zmienia.