Spyke
ida
szmer.info

Rządowych dopłat dla bogatych w nowych autach, czyli wyborców rządu. Bo jak ktoś jeździł starym autem na wyśmiewanym paliwie dla biedaków, czyli LPG, to już musiał sobie radzić sam z 40% skokiem cen.

6

Jeżdżę na podtlenku biedy i czuję się z tego powodu zadowolony, żeby nie powiedzieć, że uważam to za moralną wyższość, ponieważ LPG emituje mniej zanieczyszczeń. Niestety, moja stara Bunia E46 bierze olej i chyba czas będzie ją dać do zgniatarki:( ale za to nie muszę się obawiać jej uszkodzeń i jak jakiś SUV się za bardzo rozpycha na drodze to lubię sobie blisko niego przejechać :) tak, wiem, nie powinienem tego robić ale chuj

4

Paliwo, podobnie jak alkohol, z dekady na dekadę w sposob znaczny tanieją w Polsce.

2

You reached the end

Zbliża się koniec rządowych dopłat do paliwa. Czy irański kryzys czegoś nas nauczy? | Spyke