Spyke
szmer.info

Co istotne, to Straż Graniczna zgłosiła do prokuratury tę kwestię. Typ strzelał także w ich kierunku. Sami bali się tych pancerniaków, co potrafili w krzaki strzelać, bo coś się poruszyło. Chłopaki boją się wygłodzonych uchodźców, tak propaganda skrajnie prawicowa zaślepia mózgi. Jeszcze gorsze jest to, że słyszę iż studenci należą do WOT i uczą się tej nienawiści i bezkarności działań w terenie.

Szok, że typ po prostu zakpił z sądu tą koszulką.

7

Czekaj, SG to zgłaszało? Haha, przyganiał kocioł garnkowi.

Niestety, z tymi studentami i wojskiem potwierdzam. Ile razy już słyszałem te "propozycje nie do odrzucenia" i za każdym razem odpowiadałem albo "wypierdalać" albo jak byli upierdliwi to mówiłem coś w stylu "spoko ale dacie mi sprzęt, szkolenia, 15k na rękę, wymienicie dowództwo, pozbądziecie sie szpionów i przestaniecie współpracować z ameryką i rosją to MOŻE dołącze". Miny są bezcenne a ja doskonale wiem że nie spełnią żadnego z wymagań. Niestety, u nas nie ma sytuacji jak w wojsku ukrańskim gdzie jednak dało sie utworzyć chociażby oddział antyautorytarny i nie pomaga fakt że polska...po prostu nie chce dać sobie pomóc i w zasadzie sama nie wie czego chce

A sąd? U kasty w togach to klasyka, słabi wobec silnych, silni wobec słabych. Jak ostatnio braun był w sądzie i wyzywał obrońców od banderowców to sędzia nie zareagował. Nic. Togarze mają to do siebie że lubią dymać i być dymani

Niby nic nowego w tym kartonlandzie ale przykro

2

p0lska jak zwykle w stroju klauna (i to nazistowskiego)? Eee, niemożliwe, to na pewno jednostkowa sytuacja (broń boże, nie sprawdzajcie)

No ale cóż, dzień jak co dzień w anokracji i w chlewie zwanym wp (może nie obronią obywateli przed najazdem ale z chęcią zbiją piąteczke z orkami)

3

Mam nadzieję że Marcin Wyrwał i Edyta Żemła są super zadowoleni. Zwłaszcza Wyrwał który kiedyś uronił że dwie symboliczne łezki nad nacjonalistycznym Azowem.

1
szmer.info

Gdyby ktoś się zastanawiał czy to nie jakiś przypadek, to typ ma jeszcze adekwatny tatuaż;

1

Dopiero teraz dojrzałem że wokół flagi ma swastykę, tylko zaokrągloną... 😬

3

@harcesz podwójnie wrzucasz. Wczoraj, czy przedwczoraj było to samo.

Co do akcji - niezły przypał. Rozumiem strzelać do atakujących, ale strzelanie w stronę uciekających zrównuje honor żołnierza RP z brakiem honoru żołnierzy Izraela

1

Nie wiem czy to po prostu mastodon, czy czego używasz do przeglądania, ale pokazuje ci posta do dwóch społeczności (aka crosspost) bez zaznaczenia tego.

Z perspektywy Lemmiego to być może nadgorliwość, ale nie problem. Pozwala budować archiwa dla konkretnych społeczności tematycznych i pokazywać jak łączą się pomiędzy nimi tematy, więc i odkrywać nowe wątki osobom trafiającym na szmer z googla czy linków.

1

You reached the end

Sąd uniewinnił żołnierza, który strzelał w stronę migrantów na granicy z Białorusią. Żołnierz przyszedł do sądu w neonazistowskiej koszulce | Spyke