Zbiórka telefonów dla osób potrzebujących - Food not Bombs Wrocław
Wrocławska ekipa, poza nieustannym wydawaniem jedzenia (mimo niesprzyjających warunków pogodowych), prowadzi zbiórkę telefonów komórkowych. Jeśli masz jakiś na zbyciu i chcesz, aby przydał się osobie potrzebującej, to przynieś go na gotowanie (każda sobota o 10:00 do Centrum Reanimacji Kultury) albo na wydawkę (sobota o 15:00 na Dworcu Nadodrze) lub pisz na [email protected]
https://www.facebook.com/fnbwro/posts/pfbid02nna7XgptZeBGH2cqwHwkVX7wYYMyy8M977EuaVBA5WoqznEWNo6bABKVazrdGkjklOpen linkView original on szmer.info