Spyke
czech·CzechbyBrownie

Jsme tu stejní anarchisti jak zbytek Lemmy?

Jsem tu na Lemmy už nějakou dobu, ale potřebuju zjistit nějaké děsivé informace i o Česku a nejen o zahraničí. Tak mě zajímá jestli tu jsme stejní levičáci, anarchisti a anti fašisti jak zbytek Lemmy?

View original on lemmy.zip
lemmy.world

Asi bych se radil mezi anarchisti ano :D

Jak jsi na tom ty?

2
Browniereply
lemmy.zip

V dnešní společnosti mi přijde, že i trochu jo. Skoro bych řekl, že mnoho lidí zamítne že to co se děje je fašismus, a označí tě za socialistu či anarchistu :D Co si myslíš ty?

2
Schmakerreply
schmaker.eu

@Brownie Označit mě může kdo chce jak chce a určitě to neznamená, že to ze mě udělá anarchistu nebo socialistu :)

1
Browniereply
lemmy.zip

To máš pravdu. S jakým politickým smýšlením se spíše ztotožňuješ?

1

You reached the end

Jsme tu stejní anarchisti jak zbytek Lemmy? | Spyke