Jsem tu na Lemmy už nějakou dobu, ale potřebuju zjistit nějaké děsivé informace i o Česku a nejen o zahraničí. Tak mě zajímá jestli tu jsme stejní levičáci, anarchisti a anti fašisti jak zbytek Lemmy?
V dnešní společnosti mi přijde, že i trochu jo. Skoro bych řekl, že mnoho lidí zamítne že to co se děje je fašismus, a označí tě za socialistu či anarchistu :D Co si myslíš ty?
Asi bych se radil mezi anarchisti ano :D
Jak jsi na tom ty?
Po pár měsících na Lemmy taky :D
@Brownie Musim bejt levičák a anarchista proto, abych neměl rád fašouny?
V dnešní společnosti mi přijde, že i trochu jo. Skoro bych řekl, že mnoho lidí zamítne že to co se děje je fašismus, a označí tě za socialistu či anarchistu :D Co si myslíš ty?
@Brownie Označit mě může kdo chce jak chce a určitě to neznamená, že to ze mě udělá anarchistu nebo socialistu :)
To máš pravdu. S jakým politickým smýšlením se spíše ztotožňuješ?
@Brownie Od všeho trochu, ale vždy spíš liberál