Spyke
psw
szmer.info

Jak ten ich wspólny indeks wyszukiwania z Qwantem wyjdzie poza Francję to może być ciekawą opcją.

4

Ja uzywam qwanta gdzie sie da i ecosii tam gdzie sie nie da.

Zawsze to troche mniej pieniędzy w rekach bigtechow

2

Można używać, opinie widuję raczej pozytywne. Ale na pewno warto unikać ich przeglądarki, lepiej korzystać z prywatniejszych opcji i ew. z Ecosii jako samej wyszukiwarki.

2
szmer.info

Opierają się na wyszukiwaniach z googla, mają budować coś więcej z Qwantem (który też posiłkuje się googlem i bingiem), ale jak na razie wszyscy są zależni od gigantów, albo mają bardzo mały zakres indeksowania.

1

Na stronie projektu jest tyle że;

We aim to deliver initial results in summer 2025. European Search Perspective will start as a partial web index in France and Germany.

I żadnych updejtów. Można by do nich napisać z pytaniem jak tam idzie, bo na szybko nie widzę żadnej informacji.

2

You reached the end