Spyke
noborder·Obserwatorium granicznebyharc

Zatrzymano dwóch funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej podejrzanych o handel ludźmi i wykorzystywanie cudzoziemców do pracy przymusowej

Zatrzymano dziewięć osób: trzech obywateli Gruzji i sześciu Polaków, w tym dwóch funkcjonariuszy Straży Granicznej.
Zatrzymani czerpali olbrzymie korzyści majątkowe z handlu ludźmi oraz przymusowej pracy wykorzystywanych migrantów.
Prokuratura przedstawiła łącznie 19 zarzutów, a mienie zabezpieczone w sprawie przekroczyło 400 tys. zł.

Zatrzymano dwóch funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej podejrzanych o handel ludźmi i wykorzystywanie cudzoziemców do pracy przymusowejhttps://wiadomosci.wp.pl/funkcjonariusze-strazy-granicznej-powiazani-z-handlem-ludzmi-7265356697090368aOpen linkView original on szmer.info

Jakby przejechac sie po wolkach kosowskich itp to tych niewolnikow by znalezli sporo. Ale tam kazdy boi sie wejsc.

Albo jest dogadany

4

You reached the end