Spyke
wwa·Warszawabytrytytka

Zróbmy razem transparenty/patykowce na Warszawską Manifę!

W najbliższą sobotę 28 lutego wspólnie robimy transparenty/patykowce na XXVII Warszawską Manifę!

Na miejscu będą potrzebne materiały, ale zawsze przydadzą się dodatkowe kartony! Możecie dołączyć w dowolnym momencie i na dowolnie długo. Możecie mieć swoje pomysły na hasła (najlepiej!) albo skorzystać z naszych podpowiedzi.

UWAGA – gorąco zapraszamy z dziećmi! Od 13.30 do 16.00 zapewniamy opiekę nad dziećmi – pod okiem animatorek wykonają własny kapitaliptyczny transparent!

Kiedy: sobota 28.02, 13.00-17.30 Gdzie: Pracownia Wschodnia, ul. Skoczylasa 8, Warszawa

A w kolejny weekend, w niedzielę 8.03, widzimy się na XXVII Manifie Warszawskiej. Start o 13.00 z placu Unii Lubelskiej. Hasło: Solidarność w czasach kapitalipsy!

Więcej o obu wydarzeniach na www.manifa.org

Zróbmy razem transparenty/patykowce na Warszawską Manifę!https://manifa.org/2026/02/zrobmy-razem-transparenty-patykowce-na-manife/Open linkView original on szmer.info

To demonstracja feministyczna organizowana co roku w okolicach 8 marca. Odbywają się w całej Polsce, w szczytowym momencie naliczyłyśmy 17!. A ja akurat piszę o warszawskiej. Trochę więcej jest na naszej stronie www.manifa.org, ale niestety pod różnymi względami jest mocno nieaktualna...

3

You reached the end

Zróbmy razem transparenty/patykowce na Warszawską Manifę! | Spyke