Spyke
czech·CzechbyVasek79

„Nemám rád válku! Vy máte ráda válku?“ Babiš se veřejně ztrapnil a dostal státnickou lekci

KOMENTÁŘ / Premiér Andrej Babiš, vůdce hnutí ANO, používá zvláštní „komunikační kartu“. Jak se to projevuje? Doma v Česku mluví před novináři a v…

...že mě to nepřekvapuje. Na všechny má číslo. :-)

„Nemám rád válku! Vy máte ráda válku?“ Babiš se veřejně ztrapnil a dostal státnickou lekcihttps://www.forum24.cz/nemam-rad-valku-vy-mate-rada-valku-babis-se-v-nemecku-ztrapnil-a-dostal-statnickou-lekciOpen linkView original on piefed.social

You reached the end

„Nemám rád válku! Vy máte ráda válku?“ Babiš se veřejně ztrapnil a dostal státnickou lekci | Spyke