„Nemám rád válku! Vy máte ráda válku?“ Babiš se veřejně ztrapnil a dostal státnickou lekci
KOMENTÁŘ / Premiér Andrej Babiš, vůdce hnutí ANO, používá zvláštní „komunikační kartu“. Jak se to projevuje? Doma v Česku mluví před novináři a v…
...že mě to nepřekvapuje. Na všechny má číslo. :-)
https://www.forum24.cz/nemam-rad-valku-vy-mate-rada-valku-babis-se-v-nemecku-ztrapnil-a-dostal-statnickou-lekciOpen linkView original on piefed.social
@Vasek79 #Babiš? To je ten, co nepomůže Polsku v případě napadení a nemůže prohlásit, že #Grónsko je součástí Dánska?
Jj, to je on. Ani vidět ho nemůžu.