Spyke
szmer.info

No i dobrze. Może to przyspieszy prace ludzi nad innymi komunikatorami :)

8
Renatreply
szmer.info

Już jest Revolt/Stoat. Może więcej ludzi zacznie się tam przenosić

2
dj1936reply
szmer.info

Korzystasz z któregoś z tych? Chciałoby Ci się mnie "wprowadzić"?

3
Renatreply
szmer.info

Revolt to jest dawna nazwa dla Stoat. Używam go. Jestem tylko na 3 serwerach. Jest wyszukiwarka serwerów działająca jak ta dla Lemmy. Ogólnie nie spędzam tam dużo czasu.

2
dj1936reply
szmer.info

Nie wiem co to Stoat.

No i... Pytalem o cos innego i odpowiedzi nie uzyskalem :(

1

To jest oficjalna strona Stoat https://stoat.chat/

Github https://github.com/revoltchat

Nie znam się na tworzeniu oddzielnych instancji, ale Stoat pozwala na stworzenie Serwera( W znaczeniu serwer jak na discordzie) bez tworzenia fizycznego serwera. Można tworzyć role i nadawać im uprawnienia. Dla testów dodałem na moim pustym serwerze 2 emotki. Jak masz jakieś konkretniejsze pytania to odpowiem jeśli będę wiedział.

1
szmer.info

Ze Stoatem jest taki problem, że nie mogę się zarejestrować; e-mail weryfikacyjny po prostu nie dochodzi. Też tak macie?

2
szmer.info

Ten Discord, którego użytkowników zdjęcia I dowody tożsamości już latajątająą po internecie?

5

You reached the end

Discord zacznie wkrótce wymagać skanu dokumentu tożsamości, żeby uzyskać dostęp do części komunikatora przeznaczonej dla dorosłych | Spyke