Spyke

Na co 1% podatku?

Na co przekazujecie 1% podatku?

Zalezy mi na inicjstywach które zwiększają naszą niezależność od usa, myslalem nad ftdl bo hostuja peer tube.

Ale moze macie inne pomysly?

Kiedyś to był “las na zawsze “ i watchdog

View original on lemmy.world
pfm
szmer.info

FTdL ma obecnie spore problemy (m.in. wizerunkowe), główna osoba spinająca fundację jest praktycznie niedostępna nawet dla osób, z którymi wcześniej współpracowała. Ze względu na niejasności wokół fundacji sugerowałbym coś innego. Może Panoptykon?

Na marginesie, teraz to jest 1,5%.

5

Zastanawiam się w tym roku nad fundacją „Internet. Czas działać!”. Znam ich od kilku lat, współpracuję z nimi najpierw okazjonalnie ~2 lata temu, regularnie od jakiegoś roku i są godni zaufania.

Możesz też przemyśleć „przelanie” swojego 1,5% na Michała Stankiewicza (mój dobry znajomy oraz od niedawna także członek redakcji „Kontrabandy”) chociażby.

2

You reached the end

Na co 1% podatku? | Spyke