fediwersum·Fediwersumbylegolas Co się stało z pol.social? Strona nie działaView original on fedit.pl2Comments7
Kierunkowy74 fedit.pl6Hide 6 repliesAdmin „zaginął w akcji”, użytkownicy (także ci, z którymi robił jakieś projekty) nie mogą się z nim od jakiegoś czasu skontaktować. Coś takiego trwa od kilku miesięcy.2
Kierunkowy74 replyfedit.pl2Hide 2 repliesMożna odetchnąć z ulgą :) Ostatnio to w ogóle ma o wiele mniej czasu na zajmowanie się instancją. Boty piszące na lokalnej osi czasu zostają bez moderacji, na przykład.2
Kierunkowy74 replyfedit.plNo cóż, na mastodon.com.pl administrację serwisem traktujemy chyba poważniej... (moderuję tam)3
legolas replyfedit.pl1Hide 1 replyJakieś przypuszczenia są co się stało? Jakiś wątek jest gdzieś o tym?2
harc replyszmer.infoNa szmerze też coś o tym było, to kolejna tura takich problemów na tym serwerze. Nie da się latami stabilnie prowadzić dużych projektów w pojedynkę.3
Admin „zaginął w akcji”, użytkownicy (także ci, z którymi robił jakieś projekty) nie mogą się z nim od jakiegoś czasu skontaktować. Coś takiego trwa od kilku miesięcy.
chyba się odnalazł bo już działa
Można odetchnąć z ulgą :)
Ostatnio to w ogóle ma o wiele mniej czasu na zajmowanie się instancją. Boty piszące na lokalnej osi czasu zostają bez moderacji, na przykład.
Znowu nie działa...
No za dobrej reklamy fediversowi to nie robi
No cóż, na mastodon.com.pl administrację serwisem traktujemy chyba poważniej...
(moderuję tam)
Jakieś przypuszczenia są co się stało? Jakiś wątek jest gdzieś o tym?
Na szmerze też coś o tym było, to kolejna tura takich problemów na tym serwerze. Nie da się latami stabilnie prowadzić dużych projektów w pojedynkę.