Spyke
fedit.pl

Admin „zaginął w akcji”, użytkownicy (także ci, z którymi robił jakieś projekty) nie mogą się z nim od jakiegoś czasu skontaktować. Coś takiego trwa od kilku miesięcy.

2
fedit.pl

Można odetchnąć z ulgą :)

Ostatnio to w ogóle ma o wiele mniej czasu na zajmowanie się instancją. Boty piszące na lokalnej osi czasu zostają bez moderacji, na przykład.

2
legolasreply
fedit.pl

Znowu nie działa...

No za dobrej reklamy fediversowi to nie robi

2
legolasreply
fedit.pl

Jakieś przypuszczenia są co się stało? Jakiś wątek jest gdzieś o tym?

2

Na szmerze też coś o tym było, to kolejna tura takich problemów na tym serwerze. Nie da się latami stabilnie prowadzić dużych projektów w pojedynkę.

3

You reached the end

Co się stało z pol.social? Strona nie działa | Spyke